O NÁS

Veterinární ordinace v Jablonném nad Orlicí byla otevřena v září 2012. Zabývá se především preventivní a terapeutickou péčí o malá zvířata (psy, kočky, drobné savce). Nachází se na adrese Pod Vyšehradem 315 v blízkosti hlavní silnice číslo 11. Před ordinací je možné zaparkovat na prostorném parkovišti a také zakoupit Vašemu mazlíčkovi odměnu v nedalekém zverimexu. Ordinující lékařkou je MVDr. Eva Šimková.

MVDr. Eva Šimková (Remtová) - ordinující lékařka

2012-dosud   Veterinární ordinace Jablonné nad Orlicí
2011-2012   Veterinární klinika MVDr. Oldřicha Štancla, Choceň
2005-2011   Veterinární a farmaceutická univerzita Brno, obor veterinární lékařství
2001-2005   Střední odborná škola veterinární Hradec Králové, obor veterinární prevence

Během celého studia jsem se zajímala o problematiku malých zvířat (především psů, koček a drobných savců). Praxi jsem vykonávala zejména u MVDr. Roberta Justa, kterému vděčím za většinu svých znalostí a dovedností.

Pravidelně se účastním odborných seminářů s problematikou onemocnění psů a koček.

Mezi mé zájmy patří koně a jezdectví, plavání, cyklistika a další sporty. Ze zvířat vlastním psa anglického kokršpaněla jménem Bobby.


Copyright © 2013 MVDr. Eva Šimková (Remtová), Veterinární ordinace Jablonné nad Orlicí. Tel.: 734 808 078
Copyright © 2013 Jiří Hanák, AADesign - tvorba www stránek
Spádové obce: Veterinární ordinace zajišťuje péči v obcích Jamné nad Orlicí, Orličky, Bystřec, Mistrovice, Verměřovice, Sobkovice, Těchonín, Celné, Studené, Mladkov, Nekoř, Dolní Čermná, Horní Čermná, Výprachtice, Čenkovice, Letohrad, Šedivec, Petrovice. Klíčová slova: Veterinář, veterina